App Store Ramazanda Bizi unutmadı.

By | 27 Mayıs 2016

App Store Ramazanda Bizi unutmadı.

 

App Store ramazan ayında bizleri unutmadı ve ramazan ayı içerisinde işimize yarayacak başlıca uygulamaları bizler için derledi . App Store yaptığı bu derleme ile biz kullanıcıların ilgisini çekti ve beğenisini kazanmış durumda.  Lafı çok uzatmadan App Store nin Ramazan için özel öne çıkarttığı uygulamaların başlıcalarına alt kısımdan ulaşabilirsiniz . Ramazana çok kısa süre kalmışken şimdiden ramazanınızı kutlar ve bu önemli ay içerisinde bu ay a layık bir şekilde vakit geçirmenizi dilerim.
hosgeldinramazan

Ramazan’a Hazırlık

 
App Store Ramazan ayı boyunca vazgeçemeyeceğiniz en kullanışlı uygulamaları bir araya getirdi. Bu Ramazan favoriniz olacak uygulamaları ve eklenen yeni özellikleri hemen keşfetmeye başlayın ve çok vakit kaybetmeden App Store yi ziyaret edin.  Diyerek başladığımız ramazan hazırlıklarında bizlerin işimizi yarayacak güzel uygulamaları önümüze getirdi.
 ezanvakti

Ezan vakti Pro : Ramazan Sürümü 

 
Her şehir için ezan ve iftar saatlerini gösteren ve telefonunuzun yanı sıra Apple Watch ve Apple TV’de de kullanabileceğiniz bu uygulama, gittiğiniz her yerde size büyük kolaylık sağlayacak. Ezan vakti pro ile Bu anlamda o kadar çok özellik varki gerçekten uygulamayı indirmenize pişman olmayacaksınız. Ezan vakti pro ile hem yaptığınız ibadetleri kayıt altına alıp yapamadığınız ibadetleri de hatırlatma bölümünde saklayabilir bu sayede unutmamış olursunuz. Ezan vakti pro ile en yakın cami ve ibadethaneleri maps sayesinde bulabilirsiniz.
hotel

Wego Flights & Hotels

Wego Flights & Hotels ile Yakınlarınızı ziyaret etmek için en uygun havayolunu ve oteli seçerken, Ramazan’a özel fırsatlara göz atmayı unutmayın. Ramazanda sevdiklerinizi ziyaret etmenizin önemi çok büyük. iyi gezmeler dileriz ..
nerde yiyelim

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel

İftar için nereye gideceğinize karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Restoran önerileri sunan bu uygulamayla, size uygun mekânlardaki harika iftar sofralarının keyfini çıkarın. Şüphesiz ramazan ayında işinize en çok yarayacak uygulamaların başında gelicektir. Şimdiden afiyet olsun..

Bir Cevap Yazın